Неймовірна новина від Findme! Адже тепер за кожну підтверджену реєстрацію та написаний Вами відгук ми платимо кошти.

Твій відгук має значення

Написавши відгук про компанію, який підтвердить модератор, Ви збираєте бонуси, які потім можна обміняти на поповнення мобільного та банківського рахунку, отримати додаткові знижки або сертифікати від наших партнерів. До речі, за успішно підтверджену реєстрацію ми платимо Вам 2 грн одноразово! Хіба це не чудово?

Чим більше корисних відгуків, тим більше бонусів та винагород від нас.

Для нас важливо, щоб відгуки були чесними та змістовними і несли корисну інформацію для інших користувачів сайту. Один підтверджений відгук = 1 грн.

Що стосовно обміну?

Все просто. Щоб обміняти бонуси на поповнення мобільного та банківського рахунку, або додаткові знижки/сертифікати від наших партнерів, Вам потрібно вибрати , які саме бали Ви хочете обміняти в розділі "Бонуси" та очікувати на підтвердження від модератора. У "Бонусах" також можна бачити, які відгуки вже були обміняні, та які заблоковані й очікують підтвердження.

В процесі розгляду заявки на обмін, Ви можете вести онлайн діалог з модератором в розділі "Заявки на обмін". У разі погодження до Вашої заявки буде прикріплено квитанцію, якщо це грошова винагорода.

У розділі "Транзакції" Ви завжди можете переглянути свої квитанції.

Звичайно, у разі незрозумілої ситуації, Ви завжди можете написати нам, вибравши розділ "Зворотній зв'язок".

Дякуємо, що Ви з нами!