Вулиця Бельведерська у Івано-Франківську
Сортувати:
GC barbershop
Перукарські послуги для чоловіків, стрижки бороди та вусів, гоління небезпечною бритвою, камуфлювання сивини. Корекція брів воском і ниткою.
ДзвінокВідчиненоПсихолог, практикуючий психотерапевт
ДзвінокІндивідуальні, групові та сімейні консультації психолога, психотерапевта. Організація та проведення навчання з гештальт-підходу та арт-терапії.
Туристичне агентство "Навколо світу"
Туристичні послуги. Допомога у відкритті робочих та шенгенських віз. Страхування подорожуючих. Працевлаштування за кордоном.
ДзвінокЗачинеться через 56 хвилинСлужба прокату дитячих товарів "Малючок"
Продаж та прокат широкого асортименту дитячих товарів, іграшок. Авторизована точка продажу і оренди автокрісел "Evenflo".
ДзвінокВідчиненоКлуб краси "Mono"
Перукарські послуги, макіяж. Оформлення брів, нарощування вій. Косметологія (чистка і масаж обличчя, ліфтинг, мезотерапія). Манікюр, педикюр, покриття гель-лаком і нарощування нігтів. Лазерна епіляція, шугаринг. Проколювання вух. Професійна косметика.
ДзвінокВідчиненоБажаєте, щоб ваша компанія завжди була на вершині? Зробіть перший крок та придбайте підписку!Фасад and дах
ДзвінокВиконання ремонтних та покрівельних робіт. Утеплення фасадів. Монтаж вікон, дверей, гаражних воріт.
Димоходи/сантехніка
Продаж димових труб та вентиляційних систем, сантехніки, гранітних мийок.
ДзвінокВідчиненоАлюм-Сервіс
Продаж та монтаж шлагбаумів, гаражних і в'їзних воріт, автоматики,броньованих, вхідних дверей, алюмінієвих розсувних систем, підвіконь, захисних жалюзі та ролет.
ДзвінокВідчинено
Вулиця Бельведерська — вулиця в Івано-Франківську, що веде від вул. Галицької до вул. Ленкавського. Знаходиться на заході центральної частини міста.
Давня вулиця міста, створена у XVIII ст.
В кінці вулиці знаходився невеликий літній дерев'яний палац Бельведер (близько 1730 р.,[1] італ. «чудовий вид»). В ньому переважно знаходилася перша дружина власника міста Юзефа Потоцького — Вікторія, тут вона померла в 1732 році. В кінці того ж століття перестав існувати і палац.
Назва вулиці збереглася, і навіть за часів німецької окупації не змінилася. Але тоді вона стала головною вулицею в єврейському гетто, де загинуло понад 30 тисяч євреїв.
Вперше вулицю перейменували у 1953 році на Сталінградську. В 1960 р. тут почали масово зводити «хрущовки», а журналісти почали називати вулицю «Станіславськими Черьомушками». А незадовго, у 1961 р.,— назвали Московською.
У жовтні 1990 вулиці повернули стару назву — Бельведерська.